Allahindlus!

GinkoVital kapslid 5000mg

14.00

GinkgoVital kapslid on spetsiaalselt formuleeritud, kasutades standardiseeritud Ginkgo Biloba ekstrakti kontsentraati. Selles on kõrge Ginkgo flavonoidide sisaldus, mis aitavad säilitada normaalset vereringet.

3 laos

Tootekood: HA- 02512006 Kategooria:

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!
GinkgoVital kapslid on spetsiaalselt formuleeritud, kasutades standardiseeritud Ginkgo Biloba ekstrakti kontsentraati. Selles on kõrge Ginkgo flavonoidide sisaldus, mis aitavad säilitada normaalset vereringet.
Soovitatav päevane kogus: täiskasvanud ja lapsed vanemad kui 12 aastat – 1 kapsel päevas. Mitte tõsta päevast tarbimist arsti või spetsialisti soovituseta! Kui olete rase, planeerite rasedust, või kasutate ravimeid on enne tarvitamist soovitatav konsulteerida oma raviarstiga.

** Ei sisalda GMO, pärmi, gluteeni, nisu, piima, suhkrut, soola, kunstlikke värvi-lõhna-ja maitseaineid.

** Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.
Koostis:
Iga GinkoVitali kapsel sisaldab (keskmist): %NRV 100 mg *

Ginkgo biloba 50: 1 ekstrakt (vastab 5000 mg Gingko Biloba lehepulbrile, normeeritud 24% -liseks flavanoidseteks glükosiidideks ja 6% terpeeni laktoonideks).

Täiteaine (sojaõli, hüdrogeniseeritud taimeõli, kollane mesilasvaha), kapslikestad: želatiin, niisutaja (glütserool, puhastatud vesi), looduslikud värvained (rühm-klorofülliin, titaandioksiid, raudoksiid), standardiseeritud Ginkgo Biloba ekstrakt, Emulgaator (pleegitamata letsitiin).
Ginko (ehk hõlmikpuu) on kõige vanem puuliik maa peal, mis eksisteerib juba ligi 250 miljonit aastat. Ginkgo Biloba koostises olev unikaalne aktiivkomponent – nanoklastrid on tugevate antioksüdantsete omadustega, mis aitavad parandada toitainete omastatavust ja stimuleerida organismi kaitsejõude. Nanoklastrite olemasolu suvalises produktis tagab selle 100%-lise omastatavuse ja optimaalse toime.
Viimastel aastakümnetel on teaduslikult uuritud eriti leheekstrakti. Ginko on üks paremini uuritud ravimtaimi maailmas.
Ginkgo biloba lehed on põliselt olnud Hiina rahvameditsiini nurgakiviks, millega raviti peaaegu kõike astmast hemorroidideni. Selle taime lehetõmmised avaldavad positiivset toimet peaaju funktsioonile, parandavad mälu ja vaimset aktiivsust. Viimased uuringud näitasid ginko tugevat antioksüdantset toimet inimese rakkudele – lihtsamalt öeldes, ginko pidurdab vananemist.
Hõlmikpuu soodustab vereringet nii jäsemetes kui ajus. Ta laiendab ajuveresooni ja kiirendab ajuvereringet, ennetades trombide teket. Samuti vähendab ta vereliblede koaguleerumist, alandab vere kolesteroolitaset ja suhkrusisaldust. Samuti suurendab hõlmikpuu närvirakkude eluvõimet ja pikendab nende eluiga. Ta tekitab juurde kohti, mis aktiveeruvad kolinergiliste vahendajaainete mõjul. Tõenäoliselt hoiab ära hõlmikpuu adrenaliini ja noradrenaliini vabanemist, mistõttu mõjutab peaaegu kogu organismi tegevust. Hõlmikpuu võib olla selleks antioksüdantseks taimeks, mis tõeliselt aitab Alzheimeri tõppe haigestunuid, sest parandab vanurite keskendumis- ja õppimisvõimet. Samuti toimib ta Alzheimeri-tüüpi ja veresoone-tekkelise dementsuse puhul ega lase ajul Alzheimeri tõve alg- ja keskfaasis degenereeruda. Hõlmikpuuekstrakt on Alzheimeri tõve aeglustajana osutunud sama tõhusaks kui selleks kasutatavad sünteetilised kolinesteraasi pärssijad. Hõlmikpuu võib mõjuda samamoodi ka noorematele inimestele, parandades nende keskendumisvõimet, lühimälu ja reaktsiooniaega. Mälu parandab hõlmikpuu ilmselt kõige tõhusamini koos hariliku ženšenniga. Hõlmikpuu tõstab ka inimese enesehinnangut oma võimete, meeleolu ja sotsiaalsete võimete suhtes. Ajurabanduse läbielanutel paraneb hõlmikipuu toimel aju verevarustus, paranevad motoorsed ja vaimsed võimed, mälu, meeleolu ja käitumine. Ta annab sügavat depressiooni põdevatele hea une ja vähendab öiseid ärkamisi. Hõlmikpuu koos ingveriga võib leevendada ängistust. Hõlmikpuu vähendab stressihormoonide produktsiooni – depressiooni ajal eritub rohkem stressihormoone. Samuti hoiab hõlmikpuu ära stressiga seotud 5HTiA-retseptorite tundlikkuse languse. Hõlmikpuu sobib peavalu, migreeni, üleväsimusseisundite, menstruatsioonihäirete, kõrgmäestikutõve ja vanurite peapöörituse puhul. Tänu vereringet parandavatele omadustele sobib ta menopausi vaegustega ja vananemate naiste organismi toniseerimiseks. Hõlmikpuu võib kammitseda hüpotalamuse, ajuripatsi ja neerupealistega seotud ahelat ja seega ka stressi, millega kaasnevad ängistus, masendus ja paanikahood. Standfordi ülikoolis hiirtel läbiviidud loomkatsed näitasid, et Downi sündroomi all kannatajate ajutegevus võib hõlmikpuu ekstrakti kasutades paraneda. Teised uuringud on näidanud,et patsiendid, kes kannatavad peapöörituse ja kõrvade kohisemise või kumisemise käes, kogevad ootamatut paranemist pärast ginko tarvitamist, sest verevool sisekõrva suureneb. Ginkopuu pähkel on esmaklassiline rögalahtistaja ning võib pakkuda leevendust astmahaigetele ja allergikutele.
Ginko Biloba tarvitamisel peaksid ettevaatlikud olema isikud, kes kannatavad arteriaalse hüpertoonia, ägedas või kroonilises staadiumis südamelihase infarkti või insuldi all, aga ka inimesed, kelle vere hüübimine on aeglasem.
Allikas: Vikipeedia