11.02.2017 Seekord tegi Elu24 väga teistmoodi ülevaate Eesti Laul 2017 poolfinalistidest!

Ülipõnev! Mida kõnelevad Eesti Laulu poolfinalistidest aurapildid?

Aurafotod otse telemajast!

Võtsime endale appi auravision.eu tiimist Monika Jantsoni, et vaadata üle Eesti Laul 2017 poolfinaalis võistlevate artistide energeetilised seisundid.

Auravärvid, mida fotodel võimalik näha on, püsivad pikemat aega. Tšakrate olukord aga, ning ka aura suurus sõltub suuresti näiteks sellest, milline päev teil olnud on. Mõjutajateks on ka magamatus, pikad tööpäevad, emotsionaalne seisund ja nii edasi. Ergutajateks sellistel puhkudel on teatud kristallid ning ka näiteks positiivne mõtlemine ja head emotsioonid.

*Laeme fotod üles jooksvalt, nii kuidas artistid enne saadet kätte saame.

Maian Lomp
Maiani aura on kollakasoranž. Tema loovus on intellektuaalset laadi ning tal on tugev tahtejõud ja minatunnetus. Kuni ta suudab oma tahtejõudu rakendada eesmärkide saavutamiseks, on see talle ainult kasuks. Hetkel on ta motiveeritud, keskendunud oma enda reaalsusele. Temast väljaliikuv energia on selge särav oranž, mis näitab positiivset emotsionaalset energiat koos lihtsa loomingulisuse väljendamisega.
Karl-Kristjan Kingi
Oranžiga käib kaasas loomingulisus, seiklushimu ning tugev emotsioonide väljendus. Ta on alles muutumise või arenemise järgus, pealtnäha rahulik, empaatiline ja tundlik. Tasakaalukas ja hea suhtleja, armastab seltskonda, kuid vajab ka tunnustust ning  heakskiitu.
Leemet Onno
Samuti oranži auraga. Artistlik, emotsionaalne, loominguline, põnev. Ta on hea suhtleja ja avatud, tegeleb palju informatsiooniga, nii õppimise kui selle jagamisega. Enda energeetiliseks laadimiseks ja taastamiseks peaks abi otsima loodusest ja kõigest, mis sellega seotud. Hetkel väljendab ta  positiivsust, sõbralikkust ja entusiasiasmi.
Janno Reim
Nagu eeldada võis, on esinejad peamiselt artistlikku tüüpi ja seda on ka Janno. Emotsionaalne, loominguline, kuid ka julge ja tegutseja. Pealtnäha rahulik, temast kiirgab välja esteetilist ja kunstilist väljendust, tugevat intuitsiooni ja idealismi. Südame ümber on valge energia, mida iseloomustab puhtus, sensitiivsus ning altruistlikus.
Liina Ariadne Pedanik
Kollane toob esile mängulise ja optimistliku loomuse. Tõeline päikeselaps. Raskustesse sattudes otsib tuge loogikast, reeglitest ja kipub neid ka teistele kehtestama. Loomingulised energiad on, nagu võis eeldada, samuti kohal. Aura väli on suur ja tasakaalukas, tunneb end oma kestas hästi ja domineerivalt, tulemas on uut energiat ja muutumist, välja kiirgab loovus ja emotsionaalne külg, samas teistele mõjub tasakaalustavalt. Tal on tugev tahtejõud ja eesmärgile pühendumine.
Carl-Philip Madis
Väga tugev ja harmooniline aura. Loov, seiklushimuline. Temast kiirgab enesekindlust ning isiklikku tugevust. Mõjub teistele ligitõmbavalt ja tal on soe, osavõtlik süda. Juurdetulev punane näitab valmisolekut tegutsemiseks. Sisemine jõud on tugev, läheneb kõigele otsusekindlalt. Naudib elus väljakutseid, kuid ka tunnustust.
Uku Suviste
Produktiivne, reaalne, loominguline, seikleja ja intellektuaalne. Vasakul asetsev indigo näitab intuitiivset energiat ja sügavamaid tundeid, mõtlemine on selge ja intuitsioon tugev. Esile tõuseb artistlik ning esteetine ja kunstiline külg. Teistele näitab end rahuliku ja fokusseerituna. Aura on suure ja kindla väljaga, mistõttu mõjub teistele domineerivalt.
Elina Born
Elina punane aura ütleb, et ta on füüsiline, kõvasti töötav, motiveeritud, intensiivne. Tugev tahtejõud ja konkurentsivõime. Olemus on entusiastlik ja võib sütitada loova tule ka teistes. Juurdetulev energia on sobilik loomingulise projekti läbiviimiseks. Kuid ka hasart juhib mängu. Seotus kõrgema energiaga on läbi oma ande.
Laura Prits
Loominguline, produktiivne, seiklushimuline, uudishimulik. Temast kiirgab enesekindlust ning isiklikku tugevust. Tugev iseloom ja fookusseeritus aitavad muuta mõtted tegudeks. Suur kujutlusvõime, mis toob kaasa hingelise mõistmise koos võimsa intuitsiooniga. Väga hingeline inimene, kes on pühendunud kõrgematele ideaalidele. Temas on suures koguses ebaisikulist ja tingimusteta armastust.
Lenna Kuurmaa
Individuaalne ja sõltumatu, ühendades füüsilised, vaimsed ja emotsionaalsed omadused. Naudib tööd uute ettevõtmiste  ja projektidega, mis lubavad uusi väljakutseid. Temas on sügava eneseusalduse ning edukuse tunne, mis aitab leida positiivseid ja tervislikke viise oma loomingulisuse väljendamiseks. Optimistlik, aus ja suhtub teistesse sellistena, nagu nad on, ohtu mõistmata. Praegune hetk ei sobi rutiinseks tegevuseks.
Ivo Linna
Ivo aura on tumekollane, loominguline, muretu, intellektuaalne, filosoofiline ja optimistlik. Kollane on päikeseline värv ja näitab kergelt võtvat loomust. See on ka loogilise arusaamise ja teadusliku mõtlemise värv. Hetkel on ta oma maailmaga kooskõlas ja valmis suhtluseks. Avatud südamega, sõbralik natuur, suudab kohaneda ja suhelda peaaegu igaühega. Seltskondlik kuid ka sõltumatu, enda sidumine ainult ühe tegevusega, ongi tema jaoks kõige suurem väljakutse.
Anis Arumets 
Produktiivne, reaalne ja loominguline väljendus, seikleja. Suurepärase keskendumisega üksikasjadele orienteeritud ja selge mõtleja. Hetkel on sisemiselt rahulik ning harmooniline. Sõbralik, vahetu, meeldib oma ideid ning õpetusi jagada. Ülesandeks on olla motivaatoriks ka teistele.
Aile Alveus-Krautmann
Füüsiline, kõvasti töötav, motiveeritud. Oranži artistlik ja loominguline energia tuleb intensiivselt esile. Realist, kelle loovus toob kaasa ka tulemused. Hinges on sensitiivsed ja spirituaalsed omadused. Suudab tunnetada ja ka mõista läbi tunnete.
Laura Põldvere
Sotsiaalne, loomulik, rahulik, hea suhtleja, kiire mõtlemisega, organisaatori võimetega. Oma kõrgete standartitega püüab täiuse ja ideaalide poole. Tugev psühholoogiline tunnetus, visionär, vaimne ja arukas. Praeguses eluetapis peab viima oma teadmised ja anded laiema avalikkuse ette, et transformeerida teisi.
Koit Toome
Väga mitmekülgne isiksus. Praeguses eluetapis võib viibida teelahkmel, mis pakub talle mitmeid võimalusi. Punane on realistlik, intensiivne ja kirglik. Oranž lisab loovust ja seiklushimu. Roheline ütleb, et ta on hea ja tasakaalukas suhtleja, õppija, kuid ka õpetaja. Kollane toob esile optimismi ja mängulisuse koos intellekti ning filosoofiaga. Sinine reedab ka tema tundliku ja empaatilise külje. 
Kerli 
Kerli on aktiivne, seiklushimuline, enesekindel, sõltumatu ja iseseisev. Loominguline, produktiivne, edasipüüdlik, väljakutsuv ja iseseisev. Hetkel on ta oma maailmaga kooskõlas, valmis muutusteks ja kasvuks, sisemiselt rahulik ning harmooniline. Tal on võime panna teisi end koos temaga mugavalt tundma ja see aitab tal saavutada mõistmist oma püüdluste suhtes.
Angeelia 
Angeelia peab lugu heast huumoorist, ta on  rõõmus, särav ning optimistlik. Ta on entusiastlik isiksus, kes kirjanduslikult väljendudes lõhkeb ideedest ja on inspiratsiooniks teistele. Temas on seiklushimu ja loovust. Tal on tugev iseloom, mis aitab ka mõtted tegudeks muuta. Aeg on tulnud luua maailmas oma koht, läbi uute radade ja inspireerides teisi.
Inga Kaare 
Inga on vitaalne ning motiveeritud. Ühelt küljelt on ta väga loominguline, teiselt visa ideid ellu viima. Elab aktiivselt, kuid ei kuula ega usalda piisavalt oma sisemisi tundeid. Ta teab, mida tahab ja on valmis tegutsema selle nimel. Tal on tugev iseloom, aga ka soe ja kaastundlik süda.
Rasmus Rändvee
Kollakasroheline ühendab loovuse ja kommunikatiivsuse. Särav päikeseline iseloom, koos tasakaalu ja kasvuga. Palju sinist toob esile tagasihoidlikuma ja tundelisema külje. Ta on kunstiandega ning esteetiliselt tundlik. Sinine näitab võimet teiste inimestega samastuda, suhelda nendega lihtsalt ja ausalt. Tugev tahtejõud aitab saavutada oma eesmärke.
Ian Karell
Ianit juhivad sügavad sisemised tunded, ta on artistlik ja kunstniku hingega. Indigo toob esile suured ideaalid, püüdluse täiuse ja harmoonia poole. Rahulik, hea suhtleja, suudab oma ideid edastada rahulikult, kuid kindlalt. Elab südamest südamesse, mistõttu võtab enda kanda ka teiste emotsioone ja tundeid.
Johhannes Kanter
Artistlik, emotsioonide ja loovuse füüsiline väljendus, põnevusihalus. Loovus ja seiklushimu. Mõtlemine on aktiivne, hea loogika ja analüüsivõime. Lisandumas on suur hulk entusiastlikku energiat, mis võib nakatada ka teisi. Talle meeldib jagada oma teadmisi, ta on aus ja otsekohene, ning tõmbab ligi positiivsust. Temas on koos nii kaastunne kui ka vaprus ja pealehakkamine.
Liis Lemsalu
Liis on konkurentsivõimeline, energiline, põnev, tahtejõuga. Ta on hästi motiveeritud ja vastupidav. Talle meeldib kui asjad on konkreetsed ja lihtsad. Emotsioonide väljendus on tugev ja ka loovusesse suhtub kirega. Ta naudib seltskonda ja on tihtipeale ka selle keskpunktiks. Tal on oskus koondada enda ümber inimesi, neid ühendada ja neid sütitada.
Daniel Levi
Ta on konkurentsivõimeline ja võitja tüüp. Võistlemine ja saavutused on talle olulised. Kärsitus ja püsimatus on kõige suuremateks takistusteks. Optimistlik ja intellektuaalne. Temas on palju ideid ja teinekord on raske valida, milliseid peaks realiseerima ja millised mitte. Tal on tugev iseloom ning soe, kaastundlik süda.

https://eestilaul.postimees.ee/4019577/aurafotod-eesti-laul-2017-teise-poolfinaali-artistidest

https://eestilaul.postimees.ee/4011811/uliponev-mida-konelevad-eesti-laulu-poolfinalistidest-aurapildid