Teenused

Mis on AVS aura?

AVS tehnoloogia visualiseerib aura-tšakrate energiat. Seda töödeldakse kaasaegse tehnoloogia ja patenteeritud tarkvara abil, mis on üles ehitatud inimese bioandmete analüüsi, värvipsühholoogia, energiavälja ja vaimse-kehalise seisundi analüüsimise ja uurimise alustele. 

Aurapilt ja analüüs

Aurapilt on huvitav ennekõige enesetunnestuslikust seisukohast. Paljud meist on valinud endale elukutse või elustiili arvestamata oma hinge, temperamendi või teiste psühhoemotsionaalsete vajadustega. Selliste inimeste elu möödub pidevas pinges, stressis või vaikses igatsuses realiseerimata jäänud võimaluste järele.

Reiki Tips

Teenus võimaldab näidata, kuidas ühineb teise inimese (energeetilise ravitseja) energia kliendiga, kuidas see peegeldub auras ja tšakrate energeetilises seisundis, muutes aura värvi ja tšakrate aktiivsust, täites energia puudujääki ning tasakaalustades organismi energeetikat.

Lemmiklooma aura

Teenus võimaldab spetsiaalsete padjakeste abil visualiseerida Teie lemmiku – kassi või koera aurat. Lemmiklooma aurapilt võimaldab paremini tundma õppida oma lemmiku iseloomu ja seeläbi saavutada paremat kontakti temaga suheldes.

.

QMRA test

Testi tulemusena on võimalik saada ülevaade organismi tööst organite kaupa, kindlaks teha vitamiinide ning mineraalide vajadust, PH taset jne. Testimine ei ole diagnoosimiseks!

AVS & ettevõtlus

Кuidas Aura Video Station aitab teie ettevõttel kasvada?

Teenuste hinnakiri: