Huvitavat lugemist

SINU ELU ON SINU PEOPESAL!

Sissejuhatus

Mis on hiromantia ja mis kiroloogia?

Kumba kätt vaadata?         

Kuidas kätt vaadata?             

Kuidas määrata aega?          

Liinid, jooned, künkad, rõngad, märgid, abielu, lapsed jne.

SÕRMED, SÕRMUSED JA KIVID

Sõrmedega ja nende omadustega on tihedalt seotud ka sõrmused, mida neis kantakse.

MEIE TERVIS ON MEIE KÄTES

Refleksoloogia on iidne alternatiivmeditsiini haru, mis põhineb inimese keha tervendavate jõudude aktiveerimisel. Inimest võib vaadelda kui keerulist energeetilist süsteemi ja selles süsteemis on energiakanalite kaudu ühendatud erinevad organid, näärmed ja kehaosad.

KRISTALLITERAAPIA + TSOONITERAAPIA

Kujutle et saad teha midagi, millega saavutad hea enesetunde ja tervise, midagi, mis meeldib ka väikestele lastele, mida hindavad sportlased ja mis isegi võib parandada su armuelu. Meie kätes, jalgades, kõrvadel, näos, peas ja seljas on üle 30 tsooni ja neid stimuleerides saame parandada oma tervist ja energeetikat.

RAHVAMEDITSIIN vs. MEDITSIIN

Käesoleval ajal toimub maailmas palju revolutsioonilisi uuendusi, seda ka meditsiinis. Ametlik meditsiin on järjest rohkem pöördumas oma juurte poole s.o. rahva-, pärimusliku- või ka alternatiivmeditsiini saavutuste poole haiguste ennetamiseks ja tervendamiseks.

INIMESE TSIVILISATSIOON

Me oleme uhked meditsiini ja teaduse saavutuste üle, ning oleme loonud poliitilised ja majanduslikud süsteemid, mis just nagu peaks meid teenima. Kuid milline on tegelikkus? Milline on selle kõige hind?

Ho´OPONOPONO

Ho´oponopono on iidse Havai filosoofia lihtne ja väga efektiivne, tänapäevastatud meetod. Aluseks on filosoofia, et kõik, millega inimene oma elus kokku puutub, on tema enda looming. 

INDIAANI TARKUSED

Sulle on antud neli asja: Tarkus, Teadmised, Vägi ja Anne.
Neid nelja õnnistust pead sa austama heade mõtetega, heade sõnadega ja headusega teiste vastu.

KINGI ENDALE ANDESTUS!

Andestamine on igaühe jaoks erineva tähendusega. Seda on kergem öelda, kuid keeruline teha, kuid andestamine annab võimaluse suunata oma elu positiivsetele radadele.