AVS & ettevõtlus

Kas te olete proovinud kõiki võimalusi konkurentsivõime säilitamiseks ja oma klientuuri kasvatamiseks? On paju võimalusi, kuid praktiline tulemus on kõige tähtsamaks faktoriks klientide juurdevõitmiseks ja säilitamiseks.  Aura Video Station®  on tõeliselt efektseks biokommunikatiivseks vahendiks uute klientide leidmisel kui ka varasemate klientide lojaalsuse võitmisel. AVS on tõeliseks allikaks loominguliste vahendite seas edu saavutamiseks, oma elujärje parandamiseks ja klientide võitmiseks.

AVS abiga te saate näidata oma klientidele positiivset efekti oma toodetele või teenustele, bioandmete esitamisega. Värviline ja esteetiliselt meeldiv jäädvustus on tugevalt emotsionaalseks ja meeldejäävaks faktoriks (need ongi kliendid, kellele te alatiseks meelde jääte). Andes oma klientidele visuaalse instrumendi, et näha teie toote/teenuse toimet, saab neil olema rohkem stiimulit osta pakutavat, s.t. rohkem rahulolevaid kliente ja paremat äri teie jaoks. Peale selle te võite müüa eraldi aura-sessioone trükipildis, mistõttu Aura Video Station®  muutub tõeliseks tuluallikaks.

Me oleme avatud dialoogiks ja vastastikuseks koostööks! Kui te organiseerite üritust, siis kutsuge meid ja me teeme selle huvitavamaks. Me tuleme kohale seminaridele, konverentsidele, pidudele, suvepäevadele ja presentatsioonidele.

Kui te tahate tegeleda huvitava ja erilise äriga, siis helistage meile ja me aitame teil avada oma isikliku aura-salongi, varustades teid kogu vajaliku aparatuuriga. Kui teil või teie tuttavatel, sõpradel, sugulastel on teadmised ning oskused esoteerikas või psühholoogias, siis  AVS® saab olema teie eneserealiseerimise vahendiks. Võtke meiega ühendust teile sobival viisil!