KRISTALLITERAAPIA + TSOONITERAAPIA

Kujutle et saad teha midagi, millega saavutad hea enesetunde ja tervise, midagi, mis meeldib ka väikestele lastele, mida hindavad sportlased ja mis isegi võib parandada su armuelu. Refleksotsoonid on sinu tervise kaardiks sinu nahal. Nad annavad sulle väärtuslikku informatsiooni sinu keha ja hinge reguleerimiseks. Meie kätes, jalgades, kõrvadel, näos, peas ja seljas on üle 30 tsooni ja neid stimuleerides saame parandada oma tervist ja energeetikat. Kristallid omakorda soodustavad ilu ja harmooniat meie elus ning need kaks koos on täiuslikuks komplektiks meie hea enesetunde ja tervise saavutamiseks. Kristallienergia jõud on tuntud juba sajandeid. Erinevad katsed on tõestanud, et kristallide lisamine tsooniteraapiale on tõhustanud tervistavate tulemuste saavutamist. Kristallid toetavad energiate liikumist kehas, sõltuvalt kivist, nad suudavad kas aktiveerida, rahustada, puhastada või muuta neid energiaid. Kaks kõige vanemat teraapiat tervise ja heaolu saavutamiseks on viimaks ühinenud!
Enne kui alustada tuleks end ettevalmistada. Selleks kulub vaid minut,et viia end rahulikku ja keskendunud olekusse. Istu mugavalt ja aseta käed oma naba kohale. Kujutle, et su jalgadest kasvavad välja juured. Iga hingetõmbega (kõhuga hingamine), mida teed ulatuvad need juured järjest sügavamale maapinda. Nüüd oled sa end korralikult maandanud ja kõik sinu mured, ärevad tunded ja stress liiguvad sinust välja nende juurte kaudu. Sa oled valmis alustama. Kergete liigutustega masseri mõjutatavat pinda massaažiõliga. Seejärel vali endale sobiv kristall või kristallpliiats. Lase end juhtida enda sisetunnetusest, kuid võid kasutada ka abivahendeid sobiva kivi valimiseks (nt. pendel). Massaažitehnikad oleksid torked ja ringjad liigutused. Ühte piirkonda tuleks mõjutada 3-5 korda ja seejärel liikuda uuele alale. Ära libista pliiatsit üle naha vaid tõsta see sujuvalt uuele tsoonile.

ÜLDMASSAAŽ


MÄEKRISTALL – universaalne, toetab energiasüsteemi ja sisemist kommunikatsiooni. Harmoniseerib kõiki energiaid, keha ja hinge.
PUNANE JASPIS – aktivaator, toetab sihipäraselt meie eesmärke ja aitab leida nende saavutamiseks julgust ja sihikindlust.
AVENTURIIN – tasakaalustaja, aitab leida sisemist tasakaalu, omab rahustavat mõju.


ILU JA HARMOONIA


MÄEKRISTALLuniversaalne, toetab energiasüsteemi ja sisemist kommunikatsiooni. Harmoniseerib kõiki energiaid, keha ja hinge.
AMETÜSTpuhastab ja tasakaalustab energiaid, rahustab, kaitseb.
ROOSA KVARTS – aitab kogeda tõelist noorendamist, tema klassikaline võime tuua esile armastust, avab meid ilule ja seksuaalsusele.


KAITSEKS


AHHAAT – turvalisus, see kivi annab rahuliku une ja enesekindluse, kui me oleme vaimses stressis. Samuti on heaks maandajaks ja tekitab sideme oma juurtega.
HELIOTROOP – aitab salvestada energiaid, võimaldab paremini keskenduda ja vajadusel mobiliseerida keha kaitsemehhanismid.
SERPENTIIN – ussikivi toimib peamiselt alakõhus, ta maandab seksuaalseid pingeid, tekitab sisemised piirid, kaitstes sellisel moel ka tujude kõikumiste eest.


JÕUD


PILTJASPIS – toetab pikaajalise stressi ja koormuse korral. Annab jõudu uuteks algusteks.
OBSIDIAAN – vabastab blokeeringud ja pinged, tugevdab motivatsiooni ja spontaansust.
ORANŽ KALTSIIT – tugevdab eneseaustust ja usaldust meie võimetesse, eemaldab depressiooni ja lootusetuse ühendades püüdlused reaalsusega.


TERVIS


DUMOTERIIT – jahutab tulist temperamenti, tugevdab sisekommunikatsiooni keha ja hinge vahel.
KIVISTUNUD PUIT – tema energia ei piirdu ainult maandusega, vaid progresseerib ka teadlikku kohalolu, aktiveerib eluenergia ja parandab energia juhtimist.
UNAKAIIT – tema energia aitab taastada energiavälja, kui mingil põhjusel see on kahjustunud. Sobib ideaalselt tugevdama meie välis kaitsekilpi.


LÕÕGASTUS


AMETÜST – puhastab ja tasakaalustab energiaid, rahustab, kaitsev.
MAGNESIIT – toetab sügavat lõõgastust, aitab maandada ärevust, avab tervendamisvõimed.
SODALIIT – on jahutava toimega, rahustab füüsist ja emotsioone, loob vajaduse korra järele, vabastab süütundest, eemaldab kalduvuse ärrituda.