KÄEVÕRU, PÄRLMUTTER ja PUNANE SPINELL

63.00

Hõberaamis kahekihiline käekett. Roosiõeks graveeritud PÄRLMUTTER helmed, koos mustjaspunaste spinellidega.

Ostes koos mõne teise Ehtelaeka tootega, saab mõlemalt hinnasoodustust -10%. Allahindlus kajastub saadetaval arvel.

 

1 laos

Tootekood: AVKV-4 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

PÄRLMUTTER e. Nacre on orgaaniline-anorgaaniline materjal, millest ka pärlid koosnevad. Pärlmutter tuleneb saksakeelsest sõnast Perlmutter, ladinakeelseks nimetusest on mater perlarum ja inglise keeles mother of pearl, mis kõik tähendavad „pärli ema“.

Pärli ja pärlmutri erinevus seisneb paigutuses.  Pärl tekib siis, kui võõrkeha siseneb kesta ja mollusk ümbritseb võõrkeha enda kaitseks pärlmutteri kihiga. Pärlmutter ja Nacre moodustised tekivad kesta sisevooderdistele. See on üks oivalisemaid pärlitüüpe, mida loodusel on pakkuda, sest see pärineb ookeanipõhjast, kus on kaunis ja rahulik.

Pärlmutter stimuleerib meie intuitsiooni, kujutlusvõimet, tundlikkust ja kohanemisvõimet. See aitab meie emotsioonidel muutuda harmoonilisemaks ja tasakaalukamaks. Rahustab ja pärsib hirmutunnet. See on stressi leevendav, lõõgastav, rahustav ja emotsioone tasandav. Nacre sära puudutab sisemist tarkust ja toidab armastust.

SPINELL on elujõu ja taassünni kristall. Ta on hea toetaja stressirohketel aegadel, soosib uudset mõttelaadi, uute mustrite loomist ning eluliste väljakutsetega toimetulekut. Toetab ka südamega kooskõlas elamist – headust ja südamesoojust nii enda, kui ümbritsevate vastu.

TÄHELEPANU: Väldi helmeste kandmise ajal kodukeemiat ja ole oma ilutoodete suhtes tähelepanelik. Väldi ehte kandmise ajal kuiva kuumust. Ära suple ega uju ehtega.