D3 VITAMIIN, (5,000iu) 30 kapslit

12.00

VEGETARIAN!

D3 -vitamiini 5000iu tabletid võivad olla kasulikud neile, kes soovivad oma immuunsüsteemi aidata, kellel on lihastega seotud probleeme, kes soovivad toetada tugevaid ja terveid luid, kellel on piiratud juurdepääs päikesevalgusele.

2 laos

Tootekood: HA-801221 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

D -vitamiini tekitab keha kui katmata nahk on kasvõi lühikest aega päikese käes. Ultraviolettkiirgus stimuleerib D2 -vitamiini muundamist kasulikuks D3 -vitamiiniks. Teatud tegurid, nagu melatoniini kogus, vähene päikesevalgus ja teatud eluviisid, võivad tekitada D -vitamiini puuduse. D -vitamiini puudusel võib ilmneda letargia, väsimus, lihasprobleemid, luuvalu ja meeleolu kõikumised. Teatud terviseprobleeme ja nõrgenenud immuunsüsteemi võib aidata toetada D -vitamiiniga. D -vitamiin koos tervisliku toitumisega  aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja omandamisele. D -vitamiin, kaltsium ja fosfor omakorda aitavad kaasa luude ja hammaste normaalsele seisundile. D -vitamiin on vajalik immuunsüsteemi normaalseks toimimiseks. D -vitamiin aitab kaasa ka normaalsele vere kaltsiumisisaldusele ja omab rolli rakkude jagunemisel.

D3 -vitamiini 5000iu tabletid võivad olla kasulikud neile, kes soovivad oma immuunsüsteemi aidata, kellel on lihastega seotud probleeme, kes soovivad toetada tugevaid ja terveid luid, kellel on piiratud juurdepääs päikesevalgusele.

Milleks on D3 -vitamiini (5000iu) tabletid?

  • Normaalse immuunfunktsiooni säilitamine
  • Luude ja lihaste normaalse funktsiooni säilitamine
  • Kaltsiumi ja fosfori normaalne imendumine ja kasutamine
  • Tugevate hammaste hooldus
  • Omab rolli rakkude jagunemise protsessis

D3 -vitamiini soovitatav päevane tarbimine (5000iu) kapslites: D3 -vitamiini kapsleid võib võtta iga päev või vastavalt asjakohase kvalifikatsiooniga isiku juhistele, et tagada piisav D3 -vitamiini tarbimine.

D3 -vitamiini 5000iu kapslid on pärmi-, gluteeni-, nisu- ja piimavabad. Ei sisalda soola, kunstlikke värvi- ja maitseaineid. Sobib taimetoitlastele!

 Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kõik muudatused oma toitumis- ja toidulisandirežiimis tuleks kooskõlastada oma isikliku tervisetööajaga.

Seda kirjeldust ei tohiks võtta meditsiinilise nõuandena, mis tahes meditsiiniliste probleemide korral tuleb nõu pidada arstiga.

Allergiainfo: allergeenide kohta vt. paksus kirjas koostisosi.

  Iga D3 -vitamiini 5000 RÜ kapsel sisaldab (keskmiselt): %NRV
  D3 -vitamiin (5000 ui) 125 µg 2500
*: EÜ toiteainete võrdlusväärtus pole veel kindlaks tehtud
Koostis:

Täiteaine (maltodekstriin), kapslikest (taimne tselluloos), D3 -vitamiin (kolekaltsiferool)

Hoida jahedas ja kuivas, lastele kättesaamatus kohas.

Toodetud: Inglismaal. Parim nne: vt. pakendilt .