Allahindlus!

KASSIKÜÜNE TINKTUUR 50ml. VEGAN!

Original price was: 22.00€.Current price is: 18.00€.

VEGAN

Tinktuur on saadud kõrgekvaliteedilistest ürtidest, mida kasvatatakse puhtuse säilitamiseks ilma kemikaalide, säilitusainete, herbitsiidide, pestitsiidide, fumitsiidide või kiiritamiseta.

16 laos

Tootekood: HA-804330 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!

Paljude sajandite kestel on põlisameerika elanikud kasutanud seda immuunsuse tugevdamiseks. See on võimas taimne immunomodulaator, millel on põletikuvastane, spasmolüütiline ja antioksüdantne toime, seetõttu on seda kasutanud põlisrahvad väga erinevatel puhkudel. Ainevahetusprotsesside häirumisega seotud probleemid ; seedeelundkonna hädad ; kuse- ja suguelundite probleemid ; kroonilise väsimuse sündroom; seenhaigused aga ka puukborellioosi korral. Kassiküüs võib olla  kasulik ka külmetushaiguste tõrjumiseks,  organismi puhastamisel toksiinidest, erinevate mürgistuste ja intoksikatsioonide korral. Toimelt ületab kassiküüs hästituntud taimi, mida ammust ajast kasutatakse meditsiinis, selliseid nagu ženšenn, siilkübar  (Echinacea), sipelgapuu, Astragalus, aga ka kuulsaid seeni (reishi, shiitake ja maitake).  Liaani koostisesse kuuluvad polüfenoolid, triterpeenid, aga ka taimsed stüroolid avaldavad põletikuvastast ja tsütostaatilist mõju. Glükosiidne glütsürritsiin ja glütsürritsiinhape suudavad blokeerida viiruse paljunemist rakus nende DNA sünteesi rikkumise teel.

Koostis:

Vesi, etanool, kassiküüne (uncaria tomentosa) ekstrakt (1ml = 330mg)

Soovitatav päevane tarbimine:

Enne kasutamist loksutage korralikult. Võtke 20-30 tilka (1 ml) väikeses koguses sooja veega. Võib võtta kuni kaks korda päevas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast tarbimist, välja arvatud juhul, kui seda soovitab vastava kvalifikatsiooniga isik.

Ettevaatust: kui te kasutate ravimeid, olete rase või toidate last rinnaga, pöörduge enne selle toidulisandi kasutamist professionaalsete nõuannete poole.

Märkus. Etanoolisisalduse vähendamiseks pange vajalik kogus kuuma vette ja laske enne tarbimist kaks kuni kolm minutit. Eriti mikrosfiltreeritud, et tagada maksimaalne puhtus.

** Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.

Toodetud: Inglismaal, parim enne: vt. Pakendilt