Omega 3 – 6 – 9 * 60 kapslit, VEGAN!

19.00

VEGAN!

HealthAid® Vegan Omega 3-6-9 saadakse taimsetest linaseemneõlidest, mis on rikkalikuks looduslikuks allikaks kvaliteetsetele polüküllastumata ja olulistele rasvhapetele Omega-3, Omega-6 ja Omega-9. Lisaks on HealthAid® Vegan Omega 3-6-9 rasvhapete kogused ja suhted ideaalselt tasakaalus nende optimaalse tasemega, tagamaks, et saate oma tervise ja heaolu jaoks olulisi toitaineid.

2 laos

Tootekood: HA-802182 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!

Omega rasvhapete vajalikkus on nüüd hästi mõistetavad. Ehkki meie kehal on võime toota omega 9, mis on südame tervise jaoks ülioluline, on omega-3 ja omega-6 need kahte tüüpi rasvhapped, mida on oluline lisaks tarbida, kuna keha ei saa neid ise toota; seetõttu peavad neid pakkuma õige toitumine või toidulisandid. Kuid ainult toitumisega on keeruline saavutada igat tüüpi rasvhapete piisava taseme. Oomega-6 rasvhappeid on palju ja erinevaid, omega-3 rasvhappeid aga liiga vähe, eriti taimtoitlastel ja veganitel

Tööstusliku toiduõli tootmise tõttu pärineb enamus toidus sisalduvatest omega-6 rasvhapetest halva kvaliteediga taimeõlidest nagu sojaõli või maisiõli, mis kipuvad soodustama põletikke. Järjest selgemaks saab asjaolu, et oomega-6 ja oomega-3 rasvhapete tasakaalustamata tarbimisel võivad olla tõsiseid tagajärjed, nagu südamehaigused, kõrge vererõhk, diabeet, rasvumine ja enneaegne vananemine.

Meie toitumise, eriti vegan- ja taimetoidu, üks suurimaid väljakutseid on tervislike rasvade õige tasakaalu saavutamine.

HealthAid® Vegan Omega 3-6-9 saadakse taimsetest linaseemneõlidest, mis on rikkalikuks looduslikuks allikaks kvaliteetsetele poluküllastumata ja olulistele rasvhapetele Omega-3, Omega-6 ja Omega-9. Lisaks on HealthAid® Vegan Omega 3-6-9 rasvhapete kogused ja suhted ideaalselt tasakaalus nende optimaalse tasemega, tagamaks, et saate oma tervise ja heaolu jaoks olulisi toitaineid.

Omega 3: on rakumembraanide üks põhikomponente, andes rakkudele nende elastsuse, vastupidavuse, ainevahetuse ja imendumise. See on kriitilise teguriga terve südame, vereringe, aju talitluse ja liigeste liikuvuse säilitamisel. Linaseemneõli vegan Omega 3-6-9 sisaldab Omega 3 alfa-linoleenhapet, mis aitab säilitada tervisliku kolesterooli taset. Taimedest (nt linaseemned või mädarõigas) saadud Omega 6 on hea vormiga, mis muundatakse GLA-ks (gamma-linoleenhape), mis aitab kaasa normaalsele immuunfunktsioonile. See aitab kaasa ka terve naha, juuste ja küünte hooldamisele. Omega 9 rasvhape põhikomponendina on sellel palju ennetavaid omadusi, oleiinhape aitab kaasa terve südame ja vereringe korrashoiule.

Vegan Omega 3, 6, 9 kapslid aitavad kaasa tervisliku südame-veresoonkonna, immuunsuse, vereringesüsteemi saavutamisele ja säilitamisele. Ideaalne selliste nahaprobleemide korral nagu kuiv nahk.

Kes peaksid kasutama:
Need, kes soovivad säilitada tervislikku kardiovaskulaarset, reproduktiiv- ja närvisüsteemi
Need, kes soovivad säilitada tervet südant ja liigeseid
Need, kes soovivad hoida oma naha tervist
Need, kes soovivad toetada keha  vananemisprotsessis

Soovitatud annus:                   1-2tabletti                       %NRV
Linaseemneõli                               2000mg
Milles omakorda:
Omega 3 (alfa-linoleenhape)   700 mg                                   **
Omega 6 (linoolhape)                 220 mg                                   **
Omega 9 (oleiinhape)                 220 mg                                   **
*: EÜ toitainete kontrollväärtus ei ole veel kindlaks tehtud
  KOOSTIS: Linaseemneõli, köögiviljakapsli kest (maisitärklis, glütserool, karrageen, naatriumkarbonaat).

Soovitatav päevane tarbimine:

Kolm kapslit päevas koos toiduga. Ärge ületage soovitatud ööpäevast tarbimist, välja arvatud juhul, kui seda soovitab vastava kvalifikatsiooniga isik.

** Teave allergeenide kohta: allergeenide kohta lugege koostisosi rasvases kirjas.
** Ei sisalda pärmi, soja, gluteeni, nisu ja piimatooted, suhkrut ja soola.
** Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.

Toodetud: Inglismaal, parim enne: vt. Pakendilt