124. LÕHNAV KANNIKE ABS ÕLI (Viola odorata) 2ml

23.00

 AEDKANNIKESE õli on naturaalne, 100% puhas absoluut õli (ABS). On rikkalik õli, mis toidab hästi nahka ja on noorendava toimega. See on rahustav, leevendab allergiaid, stimuleerib vereringet.

4 laos

Tootekood: HA-805315 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Õli on naturaalne, 100% puhas absoluutõli (ABS).

Tegemist on ABS e. absoluutõliga! Absoluutõli saadakse ekstraheerimisega, erinevalt aurdestillatsiooni meetodist. Seetõttu on saadus väiksem, kuid palju kvaliteetsem, paraku ka kallim.

AEDKANNIKESE õli on oma meeldiva aroomi tõttu, kasutusel parfümeerias, kõige kallimates Prantsuse lõhnaõlides.  On rikkalik õli, mis toidab hästi nahka ja on noorendava toimega. See on rahustav, leevendab allergiaid, stimuleerib vereringet, võib olla teatav mõju kapillaaridele. Sageli kasutatakse südamega seotud üleelamiste korral. See võib aidata bronhiidi, peavalu, närvilisuse, unetuse, kurguvalu korral. Õli sobib kasutada oma isikliku lõhnabuketi loomiseks, lisandiks massaažiõlidele kui ka kreemidele.
Õli sobib kasutada oma isikliku lõhnabuketi loomiseks, lisandiks massaažiõlidele kui ka kreemidele lahjendades vahekorras 1 : 25.

Toodetud: Inglismaal. Parim enne: vt. pakendilt. Maaletooja: Aura Vision OÜ