Allahindlus!

NEEMISEEMNE ÕLI, 60 kapslit

12.00

HealthAid Neemiõli on kõrge kontsentratsiooniga vorm pehmetes želatiinkapslites. Neemi teatakse Aasias kui püha puud, mis ravib kõik haiguseid . Üle 75% ajurveeda meditsiinis kasutatavatest ravimitest sisaldavad neemi.

2 laos

Tootekood: HA-02519005 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!

HealthAid Neemiõli on kõrge kontsentratsiooniga vorm pehmetes želatiinkapslites. Kapsli võib avada ja kasutada õli nahale määrimiseks, kuid lisaks mõrule maitsele on neemil ka tugev lõhn, mis jääb kätele ka peale pesu.

Soovitatav päevane tarbimine:
Täiskasvanud, üks kapsel päevas. Vajadusel võib suurendada kuni kaks kapslit päevas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast tarbimiskogust, kui selleks pole vastava kvalifikatsiooniga isikut

Ettevaatust: kui te kasutate ravimeid, olete rase või toidate last rinnaga, pöörduge enne selle toidulisandi kasutamist professionaalsete nõuannete poole.

**Ei sisalda pärmi, gluteeni, nisu, soja, piima, suhkrut, soola, kunstlike värvi-, säilitus- või maitseaineid.
** Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.

Neemi teatakse Aasias kui püha puud, mis ravib kõik haiguseid . Üle 75% ajurveeda meditsiinis kasutatavatest ravimitest sisaldavad neemi. Neemi kohta on läbi viidud tuhandeid erinevaid uurimustöid, mis on tõestanud tema antiseptilisi ja antioksüdatiivseid omadusi. Neem vähendab ateroskleroosi riski ja ennetab trombide teket, haigestumist onkoloogilistesse ja viirushaigustesse, normaliseerib ainevahetusprotsesse ning aastaaegadest tingitud allergilisi ägenemisi. Tal on antibakteriaalne, põletiku-, seene- ja parasiidivastane toime, puhastab verd ja hoiab veresuhkru kontrolli all. Efektiivne  artriitdi, reuma ja podagra korral. Kasutatakse kuseteede põletikuliste haiguste (tsüstiit, prostatiit) ja krooniliste urogenitaalste infektsioonide puhul. Suurepärane abiline nahaprobleemide korral. Omab tugevaid nahka niisutavaid ja pehmendavaid omadusi. Tõhus looduslik abi putukahammuste ja peanaha parasiitide korral. Neem on tõhus suuhügieenivahend. Paljud hambaarstid kinnitavad neemipuu imeväärseid omadusi hammaste korrashoius ja periodontiidi profülaktikas ning suuõõne põletikuliste haiguste (gingiviit, stomatiit) korral. Miinuseks on neemi intensiivne mõru maitse.