Allahindlus!

KASSIKÜÜS 60 tabletti. VEGAN!

Original price was: 24.00€.Current price is: 20.00€.

VEGAN

Tabletid on valmistatud mahepõllunduslikult kasvatatud ürtidest, mida on hoolikalt puhastatud, et säilitada puhtus ja kõrge potentsiaal. See tagab parima kvaliteediga ekstrakti ja pulbri koostise.

4 laos

Tootekood: HA-804040 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!

Kõik HealthAidi ürdid on valmistatud parima kvaliteediga ekstraktidest ja pulbritest; saadud looduslikult kasvanud  või mahepõllumajanduslikult kasvatatud ürtidest, mida on hoolikalt töödeldud, et säilitada puhtus ja kõrge tõhusus.

 

Kassiküüne tablettide soovitatav päevane kogus: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed üks kuni kaks tabletti päevas koos toiduga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust, välja arvatud juhul, kui vastava kvalifikatsiooniga isik seda soovitab.

** Pärmi-, gluteeni-, nisu-, soja-, piima-, suhkru-, soola-, kunstlike toiduvärvide-, säilitus- ja maitseainete vaba.

** Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana.

Ettevaatust: kui te võtate ravimeid, olete rase või toidate last rinnaga, küsige enne selle toidulisandi võtmist nõu spetsialistilt.

Iga tablett sisaldab (keskmiselt):

Kassiküüne pulber 315 mg*

Kassiküüne ekstrakt** [**standardiseeritud vähemalt 3% alkaloidide jaoks] 160 mg*

*: EÜ toitainete võrdlusväärtus pole veel kindlaks määratud

KASSIKÜÜS TABLETTIDE KOOSTISOSAD: Kassiküüne sisekoorepulber (Uncaria tomentosa), mahuaine (mikrokristalliline tselluloos, dikaltsiumfosfaat), standardiseeritud kassiküüne sisekoore ekstrakt, paakumisvastane aine (taimne magneesiumstearaat, ränidioksiid), stabilisaator (krosskarmelloosnaatrium (), sideaine A). akaatsiakummi), Glasuuriaine (naatriumkrosskarmelloos, dekstriin, dekstroosmonohüdraat, letsitiin, naatriumtsitraat).